Bartosz Ponichtera siódmy w Pucharze Polski

0
132

W rozegranym w Oleśnicy Pucharze Polski Seniorów bardzo dobry start zanotował zawodnik skierniewickiego Wojownika – Bartosz Ponichtera. Podczas sobotnich startów podopieczny trenera Jerzego Gołębiewskiego zajął bowiem wysokie siódme miejsce w swojej kategorii wagowej do 81 kg.

Nasz zawodnik w sumie rozegrał trzy pojedynki. Dwa z nich zakończył zwycięstwami kolejno z judokami z KS KOKA Jastrzębie-Zdrój oraz Gwardii Warszawa. Przegrał z późniejszym zwycięzca całej kategorii Karolem Kurzeją z Gwardii Wrocław. Wynik cieszy tym bardziej, że Bartek to jeszcze junior. Pod koniec października będzie on reprezentował nasze miasto podczas startów w Mistrzostwach Polski Seniorów w Katowicach. Drugi zawodnik (junior) MMKS WOJOWNIK który startował w wadze do 73 kg uplasował się na miejscu 25-32.