Medal i powołania do Kadry Narodowej

0
245

Kolejne dobre informacje napływają od skierniewickich Wojowników. Podczas rozegranego w Suchym Lesie koło Poznania Pucharu Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w judo, reprezentantka Skierniewic – Wiktoria Niemiec sięgnęła po brązowy medal w kategorii do 52 kg. Ponadto trójka naszych Wojowników została powołana do Kadry Narodowej.

Jest to kolejny dobry występ podopiecznej trenera Jerzego Gołębiewskiego w tym roku. Przypomnijmy, że Wiktoria w lutym sięgnęła po srebrny medal w Mistrzostwach Mazowsza w Warszawie. W tej samej kategorii, do 52 kg na piątym miejscu uplasowała się Gabriela Suchecka. W kategorii juniorów młodszych w pierwszej dziesiątce (9 miejsce) znalazł się również Wiktor Barańczyk, startujący w wadze do 73 kg. W Suchym Lesie pojawił się również Jakub Chmielak, który startował w wadze do 60 kg, zajął miejsca 16-24. Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów w przyszłości.