Zamknij

MAGAZYNIER - KIEROWCA

Nr oferty: StPr/24/0165Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rawska 97, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA MAGAZYNU (ZAŁADUNEK I ROZŁADUENK TOWARÓW: NAWOZY I ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN) DOWÓZ TOWARU DO KLIENTA
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      • operator wózków jezdniowych z napędem silnikowym
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE - mile widziane
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: "AGROSIMEX-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I WSPÓLNICY" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Rawska 97, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: JADWIGA PĄŚKO
        Numer telefonu: 601995076
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV + SKIEROWANIE PUP
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        tapicerowanie, klejenie, zbijanie stelaży, krojenie, szycie pokrowców na meble tapicerowane, pakowanie i inne prace zlecone
        StPr/24/0228
        data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Nadzór i eksploatacja instalacji elektrycznych, stacji udrażniania wody, prace konserwatorskie
        StPr/24/0224
        data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
        wynagrodzenie od od 34 PLN

        PRACE BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MALOWANIU, PRACE WYKOŃCZENIOWE
        StPr/24/0223
        data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

        PRZYJMOWANIE I KOMPLETACJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
        StPr/24/0219
        data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024

        - DBANIE O POWIERZONE MIENIE - PROWADZENIE DOKUMENTACJI - TRANSPORT TOWARÓW FIRMOWYCH
        StPr/24/0220

        sprzątanie w budynku Urzędu Miasta
        StPr/24/0218
        data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024

        Mycie hali produkcyjnej za pomocą mopa w miejscach w których nie dojeżdża maszyna sprzątająca, mycie łazienek na hali.
        StPr/24/0216
        wynagrodzenie od od 27,7 PLN

        Ręczne mycie hali produkcyjnej w miejscach w których nie dojeżdża maszyna sprzątająca ( obsługą maszyny zajmuje się inny pracownik ) mycie łazienek na hali.
        StPr/24/0215

        obsługa maszyn produkcyjnych, nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu, dostarczanie palet z wyprodukowanym wyrobem na miejsce przekazania, używanie surowców zgodnych ze specyfiką gotowego wyrobu, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
        311545
        data rozpoczęcia pracy od 05.05.2024
        wynagrodzenie od od 25,5 do 26,5

        PRZEWÓZ TOWARÓW
        StPr/24/0212
        data rozpoczęcia pracy od 17.04.2024
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN