Seweryn Rzepecki trzeci w MP w Trójboju Siłowym Klasycznym

0

Bardzo dobre informacje dotarły do nas prosto z Sosnowca. Podczas Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym, Seweryn Rzepecki, zawodnik skierniewickiego stowarzyszenia Sportowe Wariacje, działającego przy klubie TESTOSTERON wywalczył brązowy medal w kategorii do 23 lat, 120 kg.

Trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski to kolejny sukces 20-latka. W maju tego roku w Kielcach Rzepecki wywalczył złoto podczas Mistrzostw Polski, ustanawiając rekord kraju w martwym ciągu. W kwietniu Seweryn był najlepszy podczas Pucharu Polski w Rudzie Śląskiej, rok temu zajął także trzecie miejsce podczas Mistrzostw Polski w Knurowie w wyciskaniu sztangi leżąc. Zawodnik jest także w kadrze narodowej. Teraz przed naszym juniorem start w Wyciskaniu Klasycznym Leżąc oraz w Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym.

Siłacze z kwalifikacją do Mistrzostw Europy

Zawody w Sosnowcu będą dobrze wspominać również Anna Tarnowska i Sebastian Stępniak, którzy dzięki udanym startom w zawodach, zakwalifikowali się na Mistrzostwa Europy, które już w marcu 2018 roku odbędą się w Szwecji.