Skierniewice: Podwójna medalistka Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

0
305

Olbrzymim sukcesem zakończyły się rozegrane w ostatni weekend w Gniewie Mistrzostwa Polski żaków i żaczek.  W turnieju wystartowały trzy nasze zawodniczki: Natalia Wieczorek, Martyna Skrzeczkowska oraz Zuzanna Kroc. Natalka została podwójną medalistką Mistrzostw Polski.

W grze indywidualnej Natalia po kolei pokonała cztery zawodniczki, aby w półfinale ulec późniejszej zwyciężczyni turnieju Zuzannie Kowalczyk 1:3. Tym samym Natalka wywalczyła brązowy medal. W grze podwójnej w parze z Michaliną Górską dopiero w finale uległy 1:3 parze Wrzosek/Więcek, zdobywając srebrny medal. Pozostałe nasze reprezentantki zakończyły turniej w grze indywidualnej: Martyna na miejscu 25-32, Zuzia na  miejscu 17-24; w grze podwójnej grając razem zajęły miejsce 9-16.

Wyniki uzyskane przez dziewczyny bardzo dobrze rokują na przyszłość. To zasługa ciężkiej pracy wykonywanej na treningach, a rezultaty Natalii potwierdzają jej przynależność do ścisłej czołówki krajowej w swojej kategorii wiekowej.  Życzymy kolejnych sukcesów.