Świętuj Dzień Dziecka w Skierniewicach!

Artykuł sponsorowany

0

Występy wokalne i taneczne, wielkie bańki mydlane, akademia Jedi, wioska słowiańska, pokazy myśliwskie, układanie kilometrów złotówek, konkursy i gry dla najmłodszych oraz cała masa innych atrakcji – to wszystko czeka na naszych milusińskich z okazji ich święta. W mieście zaplanowano dwie wyjątkowe imprezy: Widokowy Dzień Dziecka (1 czerwca) oraz Miejski Dzień Dziecka połączony z kolejną edycją akcji „Drzewko życia” (5 czerwca).

Dzień Dziecka w tym roku w Skierniewicach potrwa dłużej niż jeden dzień. Wspólna zabawa rozpocznie się 1 czerwca na osiedlu Widok godz. 16.00. Osiedlowa impreza to przedsmak tego, co będzie działo się w weekend nad zalewem Zadębie. Po raz kolejny odbędzie się tam Miejski Dzień Dziecka, któremu będzie towarzyszyła akcja „Drzewko Życia”. Z tej okazji prezydent Krzysztof Jażdżyk wręczy sadzonki dębu rodzicom dzieci, które urodziły się w minionym roku. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00.

O animacje zadba ekipa Scooby Doo. Ogromna maskotka zaprezentuje wszystkie przygotowane atrakcje. Tych na pewno nie zabraknie. Na najmłodszych czekają m.in.: Scrabble i Twister XXL, dmuchańce, pokazy myśliwskie oraz wioska słowiańska. Nie zabraknie także rycerzy Jedi, prawdziwych kucyków i zawsze modnych zabytkowych pojazdów. Do wspólnej zabawy przyłączą się także lokalne służby mundurowe, które zaprezentują sprzęt ratowniczy i patrolowy. W ramach skierniewickiego finału akcji „Kilometry Dobra” będzie można także wspólnie ułożyć kilometry złotówek.

Szczegółowy program obu wydarzeń dostępny jest na plakatach.

Serdecznie zapraszamy!

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here