ad

Sprawdź także:

 • ol

  mam nadzieję, że w końcu coś się zmieni w tym mieście!

  • Art

   Jedno z całą pewnością: rok

 • ja

  a gdzie komitet wyborczy Tomasza Słowińskiego?

 • Jan Rajczewski

  Wypowiadanie się na temat kto powinien zostać wybrany Prezydentem Skierniewic jest chyba nie do końca na miejscu. Wolałbym postawić pytanie” jakie cechy powinny charakteryzować człowieka, który ubiega się o wybór na Prezydenta Skierniewic. Po wielu latach panowania nieudaczników dbających tylko o swój prywatny interes nadszedł czas na wybranie osoby, która wyrazi gotowość wypełniać służalczą rolę wobec mieszkańców. Chcemy żyć w mieście bezpiecznym, w którym władza będzie życzliwa każdemu z nas bez względu na status społeczny. Chcemy miasta z miejscami pracy i w którym praca będzie szanowana i odpowiednio wynagradzana. Miasta w którym policja służyć będzie pomocą a nie będzie przedmiotem nacisku i ucisku, ale jednocześnie będzie egzekwować prawo. Prawo mądre i przyjazne uczciwym obywatelom Chcemy miast, w którym każdy kto decyduje się na sprawowanie władzy podda się automatycznie kontroli swych wyborców a w razie nie spełniania swych zobowiązań ustąpi ze stanowiska. Czy jest ktoś chętny na wybór?

 • Jan Rajczewski

  Po aktywności internautów zaczynam mieć pewność, że po kolejnych wyborach nic się nie zmieni w NASZYM kraju. NASZYM nie ich. To My mamy szansę zdecydowania o składzie NASZYCH rad. Uwierzmy a właściwie uwierzcie w to, że to od nas zależy kogo wybierzemy. Czy utwierdzicie mnie w przekonaniu, że my umiemy tylko narzekać. Uwierzcie w to, że powiedzenie „jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził” jest tylko usprawiedliwieniem nieudacznictwa naszych wybrańców. Ci nasi niby wybrańcy dbają tylko o swoje. Namawiam, wręczmy im w listopadzie wilcze bilety.

 • dziwne

  Jak to się stało,że w przeciągu 30 min Pani Rutkowska ma nabite ponad 70 głosów czyli wiecej niz przed cale 2 tygodnie ??!!??

  • INFOSkierniewice.PL

   Już jest wszystko pod kontrolą. Dziękujemy za czujność.

 • dziwne

  wolę KAŻDEGO byle nie Trębski i jego była.. wice Rutkowska czyli ta cala paczka … każdy byle nie oni . Moze byc Jażdzyk, Rudzik czy Słowiński ganz egal

 • Sikorka

  Panie Rudzik, dlaczego Pana nie stać na oryginalność i kradniesz Pan program żywcem od konkurencyjnego kandydata. Może ma Pan wtyki w prasie lokalnej, co? Wstyd, na 19go Lutego nikt na Pana nie zagłosuje – PAMIETAMY!

  • VOX POPULI

   A jaki to niby punkt programu ukradł Rudzik? Rudzik swój program ogłosił 2 września br. jako pierwszy z kandydatów na swojej stronie http://www.tadeuszrudzik.pl Jako pierwszy napisał o bezrobociu i problemie braku pracy w S. i uczynił z tego swoj główny priorytet w programie. Jako pierwszy napisał o wsparciu dla młodych na rynku mieszkaniowym itd. Teraz inni kandydaci też piszą o problemach braku pracy, choć do tej pory pisali tylko o uzdrowisku, studzienkach i parku. A ostatnio podniecali się listem jednej z radnej. Prześledż fejsa kandydatów i blogi tych co ich popierają, i przyznasz mi rację. Dlatego zagłosuje na Rudzika! Reszta to grupa ludzi radnych bezradnych, którzy koniecznie chca wrócić do władzy jak ich LT powyrzucał z roboty.

   • :)

    Ale wyborcza agitka 🙂

   • mieszkaniec Sobieskiego

    Pan Rudzik to jeden z największych oszustow jakich poznałam – bardzo zle zarzadza ZGM – oszukuje i klamie prosto w twarz ! mysle ze mieszkancy ul. Sobieskiego dobrze wiedzą o co chodzi – jak „ladnie” zajmował się naszymi blokami…

   • mieszkaniec Sobieskiego

    a i jesli chodzi o Pana LT – to przeciez jego jeden z najlepszych przyjaciol… ludzie kojarzcie fakty – ZGM ktorym zarzadza Rudzi podlega prezydentowi… halo 🙂 ktos go wybral na prezesa…
    glosowanie na Leszka, Rudzika albo Rutkowska – wszystko zostanie w rodzinie 🙂

 • SKIERNIEWIAK

  Trębski nareszcie zawisnął !! … i to na każdej latarni !! Cóż za samokrytyka, brawo ! Nie spodziewałem się tego po Panu Panie Prezy(NA)DĘCIE !

 • Karina

  Kandydatura dzieci naszych „dzialaczy” to skandal, bezczelnosc w zywe oczy.. Seliga, Rutkowska, Felczak.. Dwie z tych pan bez matury, bez pojecia o czymkolwiek. tupet elyt jest nie do ogarniecia