11 medali pływaków UKS Nawa w Płocku

0
292

Reprezentanci skierniewickiego klubu UKS Nawa Skierniewice nie zwalniają tempa. Tym razem przywieźli 11 medali z XIV Memoriału Cezarego Piórkowskiego, który odbywał się w dniach 25-26 listopada na płockim basenie Podhalanka.

Najlepsze występy zanotowali: Alicja Ulicka (50 i 100 m stylem grzbietowym), Zuzanna Orłowska, Szymon Dębski i Bartosz Stefanowski (100 m stylem motylkowym), którzy na swoich dystansach nie mieli sobie równych, ostatecznie sięgając po złote medale. To nie koniec zdobyczy młodych zawodników UKS Nawa. Nasza drużyna jeszcze sześciokrotnie stawała na niższych stopniach podium.

Srebrne krążki zawodów wypływali bowiem: Alicja Ulicka 200 m stylem dowolnym i 50 m „motylkiem”, Zuzanna Nowakowska 100 m stylem klasycznym oraz Bartosz Stefanowski 50 m stylem dowolnym. Trzecie brązowe miejsca zajęli za to Julian Dudek na dystansie 50 m stylem dowolnym i Szymon Dębski płynąc na 200 m stylem dowolnym. Nasza sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie Julian Dudek, Hubert Skowronek, Jakub Nowakowski i Szymon Dębski w bardzo zaciekłej i wyrównanej walce zajęła na tych zawodach piąte miejsce.

To nie koniec dobrych informacji z Płocka. Warto dodać, że memoriałowy puchar dla najlepszego 14-latka w wyścigu na dystansie 100 m stylem motylkowym powędrował w ręce Huberta Skowronka, a trzecia pozycja przypadła Szymonowi Dębskiemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here