11 nietrzeźwych kierujących w przedświątecznym tygodniu

2
7031
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

Na początku tego tygodnia, w okresie od 26 do 28 marca, policjanci zatrzymali 11 nietrzeźwych kierujących na terenie powiatu skierniewickiego.

Pomimo niesprzyjającej aury i warunków drogowych wielu rowerzystów pod wpływem alkoholu postanowiło wjechać na drogę. W poniedziałek (26.03) w Strobowie policjanci zatrzymali 58-letniego rowerzystę, u którego wynik badania z wydychanego powietrza wskazał 2,24 promila. 27 marca w Bolimowie 41-letni rowerzysta wydmuchał 1,7 promila alkoholu, a 48-latek z Makowa jechał jednośladem mając 1,8 promila. Tego samego dnia w godzinach wieczornych w Głuchowie policjanci zatrzymali 68-latka, który miał 0,38 promila, a w miejscowości Żelazna trzech mężczyzn w wieku 48, 55 i 28 lat jadących rowerami mieli odpowiednio 1,52, 1,34, i 2,24 promila.

W poniedziałek policjanci zatrzymali również motorowerzystę, którego podejrzewali o stan nietrzeźwości. 62-latek jednak nie był w stanie wydmuchać odpowiedniej ilości powietrza do alkomatu i została pobrana mu krew do badań. O godz. 14.00 do kontroli drogowej zatrzymany został 20-letni kierowca BMW, który wydmuchał prawie 2 promile. W środę (28.03) przed południem policjanci ruchu drogowego zatrzymali uprawnienia 2 kierującym. Pierwszy z nich to 50-latek, który w Skierniewicach na ul. Batorego kierował Peugeotem 307 mając 0,5 promila, natomiast kolejny kierujący zatrzymany na ul. Łódzkiej to niechlubny rekordzista, który podczas badania wydmuchał 2,9 promila. 57-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego kierował Dacią Sandero.

 

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
2 Autorzy komentarzy
takTrzeźwo myślący Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Trzeźwo myślący
Gość
Trzeźwo myślący

Najważniejsze że nikomu nic się nie stało. Po alkoholu jest mniej wypadków niż po zmęczeniu. Łapanie jest tylko dla statystyk. Na zachodzie 80 % pijanych u nas nie jest pijanych bo tam jest 0,5 promila.

tak
Gość
tak

Ale ty pie….lisz!!!