12 SPOSOBÓW NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Artykuł sponsorowany

0
201

Nie trzeba pisać, że Żak to największa szkoła policealna w Skierniewicach. Nie trzeba pisać, że mamy najwięcej kierunków i najwięcej możliwości rozwoju zawodowego. Dziś chcemy Państwu przedstawić nasze najnowsze „dzieci”:

TERAPEUTA DS. UZALEŻNIEŃ – Zajmuje się udzielaniem pomocy osobom uzależnionym od narkotyków, alkoholu, nikotyny, leków itp., pod kierunkiem specjalisty w tym zakresie; pomaga w prowadzeniu terapii indywidualnej, grupowej oraz rodzinnej. Ten kierunek skierowany jest do osób empatycznych, pragnących pomagać innym. Zachęcamy do nauki także osoby, które z problemem uzależnień się zetknęły w życiu prywatnym. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć osobę uzależnioną i jej pomóc, to zachęcamy do nauki na tym kierunku.

BIOMASAŻYSTA (FIZJOTERAPIA) – Zapraszamy do nauki w naszej jednorocznej szkole policealnej na kierunku biomasażysta. Nauka zawodu obejmuje zagadnienia takie, jak anatomia czy fizjologia, jak również teoria masażu i psychologia człowieka chorego. Uczestnicy zajęć uczestniczą także w licznych zajęciach praktycznych. Absolwenci naszego studium masażu są doskonale przygotowani do pracy w ośrodkach sportu i rekreacji oraz siłowniach i klubach fitness. 

TRENER PERSONALNY – Zajmuje się przeprowadzaniem zajęć ruchowo-sportowych, przygotowywaniem treningów po konkretne potrzeby, konkretne osoby. Trener prowadzi zajęcia wysiłkowe o różnej intensywności, ale także szykuje i planuje ćwiczenia oraz treningi wraz z dietetyką, suplementacją. Pasjonatów bycia fit serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

KONSULTANT DS. ŻYWIENIA – Zajmuje się ustalaniem odpowiedniego odżywiania, zasad dietetyki. Konsultant zna podstawy prowadzenia gastronomii i cateringu, organizacji takich usług. Może prowadzić jadłodajnie, firmę z usługami cateringowymi oraz pomagać ustalać odpowiednie diety.

Wciąż uczymy na kierunkach takich jak ADMINISTRACJA, BHP, KOSMETYKA, INFORMATYKA, FLORYSTYKA, RACHUNKOWOŚĆ, OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA. Są to kierunki CAŁKOWICIE BEZPŁATNE, na których po pozytywnym złożeniu egzaminu zawodowego zyskuje się tytuł technika.

Mamy także rozwiązanie dla osób pragnących uzupełnić wykształcenie średnie. Osoby po zasadniczej szkole zawodowej, dawnej ośmioklasowej szkole podstawowej i gimnazjum zapraszamy do nauki w zaocznym LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM DLA DOROSŁYCH. Z nauką nie wiążą się żadne koszty.

Szkoła ŻAK Skierniewice,
ul. Gałeckiego 2C
www.skierniewice.zak.edu.pl
Kontakt tel. 46 832 37 38/ 693 010 024 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o