13 medali zdobyli zawodnicy Academia Gorila Skierniewice

0
407

13 medali zdobyli zawodnicy Academia Gorila Skierniewice w miniony weekend. 10 z nich zdobyli najmłodsi Karatecy podczas  V Ogólnopolskiego Turnieju w Rawie Mazowieckiej. Trzy kolejne dołożyli seniorzy – zawodnicy Brazylijskiego Jiu Jitsu podczas Octopus Cup w Łodzi.

Najwyższe miejsca na podium w Rawie Mazowieckiej zdobyli Michał Bobrzak i Julia Rosak. Srebro wywalczył Kajetan Łempicki, Patrycja Walas, Oliwier Adamiec a brąz: Bartosz Nowak, Michał Brzeziński, Wiktoria Podladowska, Oliwier Nieborski i Patryk Janus. W zawodach wystartowało 191 zawodników z 11 miast z całej polski w tym Kielc, Łodzi, Tarnowskich Gór, Brzezin, Rawy Mazowieckiej i innych.

Na najwyższym miejscu podium stanął również Przemysław Matuszewski wygrywając kategorię Masters Elite w purpurowych pasach. Dwa brązowe medale do kolekcji dorzucił Wojciech Gala i Aleksandra Wojciechowska. „To kolejny udany weekend moich podopiecznych – i tym razem również mój. Dzieci po raz kolejny pokazały ile w nich woli walki i hartu ducha. Zdobyliśmy aż 10 różnych medali. W niektórych przypadkach o braku podium zdecydował łut szczęścia. Z drugiej strony start w zawodach parterowych – również zakończony medalami – to dobry prognostyk na resztę roku startowego. – skomentował Matuszewski.