19-latka potrąciła starszego mężczyznę na przejściu dla pieszych [ZDJĘCIA]

6
24422
Zobacz galerię [5]
Zobacz galerię [5]

Popołudniowe nasilenie ruchu przed dworcem kolejowym w Skierniewicach doprowadziło dzisiaj do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

 

Około godziny 17-ej wyjeżdżająca z parkingu 19-letnia mieszkanka powiatu rawskiego potrąciła przechodzącego na przejściu dla pieszych starszego mężczyznę. Na miejscu obecne były dwa zastępy straży pożarnej i policja. Pomocy poszkodowanemu udzielała załoga karetki.

Od około godziny 16-ej przed dworcem w Skierniewicach zaczyna się czas powrotów skierniewiczan z pracy w Łodzi i Warszawie. Zawsze wtedy panuje zamieszanie. Pasażerowie kolei tłumnie zapełniają okolice dworca. Część z nich wsiada do aut pozostawionych rano przed dworcem, niektórzy do samochodów, którymi przyjeżdżają po nich bliscy. W takich warunkach łatwo o nieszczęście. By go uniknąć, zarówno piesi jak i kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
4 Autorzy komentarzy
MagdalenaMANIEKDariuszDarekHans Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hans
Gość
Hans

Jeśli ktoś mógłby mi wyjaśnić, z jakiego powodu przy zdarzeniu drogowym polegającym na potrącenie pieszego na miejscu muszą być 2 (słownie: dwa) wozy strażackie z pełną obsadą osobową, będę wdzięczny…..

Darek
Gość
Darek

Czy to nie absurd i trwonienie miejskich pieniędzy aby przy potrąceniu pieszego były dwa zastępy straży pożarnej?1 Kto na ta pozwolił – w jakim celu musiały przyjechać aż dwa zastępy? Wyjazd zaliczony , postało się popatrzyło i odjechało… Naprawdę niezrozumiałym jest takie zachowanie.

Dariusz
Gość
Dariusz

co z poszkodowanym?

Dariusz
Gość
Dariusz

Szkoda człowieka mam nadzieje ze jest cały i zdrowy. Szczere wyrazy współczucia. Niemniej jednak to jest dopiero sensacja godna uwagi, dwa wozy strażackie, artykuł w internecie, prasa, zdjęcia… Strażacy jak widać na zdjęciach oglądali auto – kupić nie kupić?! Bynajmniej trochę tak to wygląda bo naprawdę niezrozumiałym jest jak juz wspomniane zostało wysłanie tylu strażaków do potrącenia pieszego.

MANIEK
Gość
MANIEK

Powinien dyspozytor wysłać specjalistyczną drabinę…. 🙁

Magdalena
Gość
Magdalena

Rodzinę potrąconego Pana proszę o kontakt mój e-mail: magdalenakowalczyk117@o2.pl