Strona głównaWiadomości23-latek zgłosił rozbój, którego nie było

23-latek zgłosił rozbój, którego nie było

- REKRAMA -

23-latek z powiatu żyrardowskiego 29 czerwca 2021 roku poinformował policję w Puszczy Mariańskiej, że poprzedniego dnia został napadnięty w Skierniewicach i skradziono mu telefon. Teraz mężczyzna z pokrzywdzonego może stać się podejrzanym. Za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie i składanie fałszywych zeznań grozi kara nawet do 8 lat pozbawiania wolności.

- REKRAMA -

29 czerwca 2021 roku do Komisariatu Policji w Puszczy Mariańskiej, przyszedł mężczyzna który zgłosił rozbój. Do zdarzenia miało dojść dzień wcześniej w godzinach wieczornych w Skierniewicach. Nieznany sprawcy miał grozić 23-latkowi a następnie zabrać mu iPhona. Policjanci ze skierniewickiej komendy wezwali mężczyznę aby uzyskać od niego więcej szczegółów dotyczących zdarzenia. Szybko zorientowali się, że ta historia to blef. 23-latek skłamał bo chciał, żeby policja odnalazła jego zagubiony telefon.

Teraz mężczyzna z pokrzywdzonego może stać się podejrzanym a za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie i składanie fałszywych zeznań grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Policja przestrzega przed tego typu zachowaniami. Składając zeznania musimy mieć świadomość odpowiedzialności karnej za swoje słowa. Zgłoszenie  tak poważnego zdarzenia skutkuje natychmiastowym zaangażowaniem wielu policjantów.

1 KOMENTARZ

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek

„…skutkuje natychmiastowym zaangażowaniem wielu policjantów.” W Polsce??? To chyba tylko jak ktoś chce Kościół pomalować albo biuro PIS, no chyba jeszcze że ma strzałkę protestu kobiet albo koszulkę w tęcze. Inaczej dupy nie ruszą szczególnie w tym mieście.

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE