"Piosenki czarno-białe" – koncert karnawałowy w CKiS w Skierniewicach

0
433

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza w sobotę 6 lutego 2016 r. o godz. 18.00 na “Piosenki czarno-białe” – koncert karnawałowy, na którym Dominika Żukowska, Andrzej Korycki, Marcin Fibich oraz Jarosław Sitarz zagrają i zaśpiewają stare piosenki z filmów przedwojennychSala Kameralna CKiS, wstęp 35 PLN.


Andrzej Korycki i Dominika Żukowska w grudniu 2013 roku przy współpracy z „Izabelin Studio” nagrali płytę zatytułowaną „Piosenki czarno – białe”. Program zawiera najpiękniejsze polskie przedwojenne piosenki, pochodzące w większości z cieszących się ogromną popularnością filmów 30-lecia pierwszej połowy XX wieku. Piosenki „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Ada to nie wypada” i wiele innych… Wszystkie były prawdziwymi przebojami przedwojennej Warszawy.

Koncert „Piosenek czarno-białych” przenosi publiczność w czasy świetności polskiej piosenki i kina.

Piosenki wykonywane podczas koncertu: “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Miłość ci wszystko wybaczy”, “Jak za dawnych lat”, “Ninon”, “Ach śpij kochanie”, “Ada to nie wypada”, “Ach jak przyjemnie”, “Uliczka w Barcelonie”, “Ach gdzie”, “Jenny”, “Już taki jestem zimny drań”, “Sex Appeal”, “Już nie zapomnisz mnie”, “Czy tak czy nie”, “Trudno”, “O czym marzy dziewczyna”, “Na pierwszy znak”, “Nie kochać w taką noc to grzech”, “Panie Janie”, “Przepraszam Panią”. 

Sobota, 6 luty 2016 r., godz. 18.00
Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, ul. Reymonta 33
Sala Kameralna
Bilety do nabycia w kasie Kinoteatru Polonez: 35 PLN

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o