Strona główna Sport Inne 25. Skierniewicki Bieg Niepodległości

25. Skierniewicki Bieg Niepodległości

0

W tegorocznym Biegu Niepodległości jest już ponad 60 zarejestrowanych biegaczy w kategorii Open! Przypominamy, że udział w biegu jest bezpłatny i rejestrujemy się na stronie: www.osirskierniewice.pl/zapisy (kategoria Open - rocznik 2001 i starsi). Zgłoszenia dzieci i osób niepełnosprawnych będą przyjmowane w dniu biegu (Biuro Zawodów od godz. 9:30). Zapraszamy!

Posted by OSiR Skierniewice on Wednesday, October 25, 2017

W tym roku Skierniewicki Bieg Niepodległości wraca do Parku Miejskiego! 11 listopada 2017 r. o godz. 10:00 obok Bramy Parkowej przy ul. Sienkiewicza rozpocznie się 25. edycja biegu. Od godz. 10:10 uczniowie szkół i przedszkoli w swoich kategoriach wiekowych oraz osoby niepełnosprawne pokonają dystanse od 100 m do 2000 m, a o 13:00 biegacze kategorii Open przebiegną 5 km trasę parkowymi alejkami.

Zgłoszenia dzieci i osób niepełnosprawnych będą przyjmowane w dniu biegu w Biurze Zawodów od godz. 9:30.

Po raz pierwszy wprowadzona została rejestracja online dla kategorii Open (rocznik 2001 i starsi). Pierwszych 200 zarejestrowanych Uczestników biegu otrzyma pakiet startowy oraz pamiątkowy medal na mecie. Udział w biegu jest bezpłatny.

Rejestracja online kategorii Open:

  • na stronie: www.osirskierniewice.pl/zapisy do 10.11.2017 r. (piątek),
  • w Biurze Zawodów, w dniu biegu, o ile nie zostanie wyczerpany limit startujących, od godz. 11.00.

Patronat medialny nad imprezą objął m.in. portal INFOSkierniewice.pl

infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
Exit mobile version