Strona głównaKultura26. Finał WOŚP w Skierniewicach

26. Finał WOŚP w Skierniewicach [PROGRAM]

- REKRAMA -

Już 14 stycznia 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Skierniewice tradycyjnie grają razem z Fundacją Jurka Owsiaka, w tym roku dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

W niedzielę na ulice Skierniewic wyjdzie ponad 150 wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami i serduszkami. W Centrum Kultury i Sztuki obędą się jak co roku licytacje i aukcje fantów, natomiast na amatorów sztuki cukierniczej czeka nie lada wyzwanie – konkurs na najlepszy SERCNIK! O godz. 20 na placu obok CKiS, tak jak w każdym mieście grającym razem z WOŚP, puszczone zostanie światełko do nieba.

Finał WOŚP to również koncerty. W tym roku w sali kameralnej wystąpi Piotr Bukartyk Trio – wstęp cegiełka do puszki min. 20 PLN.

Skierniewice także na sportowo wesprą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na Hali OSiR Nr 1 zagrają m.in. samorządowcy, przedsiębiorcy, sportowcy, amatorzy w 3. już edycji „MECZU SERC”. Wpisowe – cegiełka min. 50 PLN do puszki.

Przypominamy, że podczas ubiegłorocznego finału w Skierniewicach padł rekord na kwotę ponad 108 tys. PLN. Czy w tym roku będzie więcej?

PROGRAM 26. FINAŁU WOŚP Skierniewice

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, ul. Reymonta 33: 

Hol CKiS: 

  • 13.00 – animacje dla dzieci, aukcja fantów, warsztaty artystyczne (rzeźbienie w mydle, rękodzieło, plastyczne), fotobudka, degustacja konkursowych SERCNIKÓW,
  • 14.00 – rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy SERCNIK,
  • 15.00 – licytacje

Sala kameralna CKiS – koncerty (wstęp: cegiełka do puszki min. 20 PLN): 

  • 17.00 – Green Craft,
  • 18.00 – Piotr Bukartyk Trio

Teren przy CKiS: 

20.00 – Światełko do nieba: ognisko, koncert bębniarski Moribaya, zimne ognie

Hala OSiR Nr 1, ul. Pomologiczna 10 

  • 16.30 – 3. MECZ SERC (wpisowe: cegiełka do puszki min. 50 PLN)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE