fot. UM Skierniewice

- REKRAMA -

Ważne informacje dla wszystkich kierowców. W najbliższa niedzielę (29.09) przez cały dzień nieprzejezdne będzie nowe rondo przy ul. Kozietulskiego.

 

– W niedzielę wykonawca zadania firma DROGOMEX planuje zamknąć dla ruchu Rondo na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja, Kozietulskiego i Racławickiej w celu wykonania warstwy ścieralnej – informuje Wydział Dróg i Komunikacji ratusza. – Prace potrwają cały dzień, a od poniedziałku wszystko wróci do normy.

Przypomnimy, że przebudowa wystartowała na początku maja tego roku, a remontem został objęty cały odcinek ul. Kozietulskiego, aż do ul. Poniatowskiego (przy cmentarzu św. Józefa). Oprócz nowego ronda, kolejnych odcinków ścieżek pieszo-rowerowych i 850 metrów asfaltu, nowością będzie dodatkowy pas dla kierowców skręcających do swoich posesji, zaznaczony liniami przerywanymi i pomalowany na czerwono. Inwestycja z pewnością poprawi bezpieczeństwo i usprawni ruch w tej części miasta. Do końca października całość ma zostać oświetlona i oddana do użytku mieszkańców i gości odwiedzających Skierniewice.

Całe zadanie kosztować będzie ponad 11,1 mln zł. Inwestycja została wsparta środkami z budżetu Urzędu Marszałkowskiego. Samorząd województwa przeznaczył na ten cel 2 mln zł. To niezwykle istotne zadanie z punktu widzenia mieszkańców, którzy od dłuższego czasu domagali się wymiany zniszczonej nawierzchni.

- Reklama -

ŹRÓDŁOUM Skierniewice
Poprzedni artykułDlaczego warto być wysoko w wyszukiwarce Google 
Następny artykułUNIA Skierniewice vs. Piast Gliwice
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zimer

I super w koncu niedzielal siedzi sie w domu