300 miejsc pracy w nowej fabryce w Skierniewicach

3
6350

We wtorek (19.09) na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Skierniewicach (os. Rawka) uruchomiono nowy zakład produkcyjny Topsil Global. Fabryka zapewni prawie 300 miejsc pracy i uruchomi specjalny program dla studentów.

W uroczystym otwarciu uczestniczyli przedsiębiorcy, partnerzy, władze samorządowe miasta oraz przedstawiciele Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Zakład produkcyjny ma zapewnić prawie 300 miejsc pracy. Rekrutacja pracowników właśnie się rozpoczęła. Zarząd spółki zapowiedział, że będzie jednym z największych pracodawców na tym terenie oraz ma zostać uruchomiony program stypendialny dla studentów z najlepszymi wynikami w matematyce, chemii i fizyce. Prezes Topsil Global Tomasz Padee podkreślił, że rodzinna firma chce ściśle współpracować z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Skierniewicach, a także podjąć współpracę z Politechniką Warszawską i Uniwersytetem Łódzkim.

Topsil jest liderem na polskim rynku w przetwórstwie sylikonów, elastromerów termoplastycznych i od kilku lat współpracuje z takimi markami jak: Bosh, Siemens czy Philips. Obecnie eksportuje produkty do czterdziestu krajów na całym świecie. Nowo otwarty oddział w Skierniewicach ma pomóc firmie wejść ze swoimi produktami na rynek medyczny.

Spółka otrzymała pozwolenie na użytkowanie obiektu miesiąc temu. Do tej pory zainwestowała w Skierniewicach 30 mln zł.

- Reklama -

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
3 Autorzy komentarzy
POabsurdpraca praca Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
praca praca
Gość
praca praca

Ciekawe jakie warunki i ile płacą

absurd
Gość
absurd

podobno już 900 osób złożyło CV

PO
Gość
PO

Uwaga na śmieciówki.