58-letnia skierniewiczanka odnaleziona na stacji benzynowej

0
1764
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

Policjanci odnaleźli chorą kobietę, której zaginięcie zgłosiła zmartwiona rodzina. W odnalezieniu 58-letniej skierniewiczanki pomógł przypadkowy mężczyzna, który wskazał policjantom, gdzie była widziana.

 

25 lutego 2019 około godziny 18 policjanci ze skierniewickiej komendy otrzymali informację o zaginięciu 58-letniej skierniewiczanki w centrum Skierniewic. Kobieta z powodu stanu zdrowia nie była w stanie samodzielnie funkcjonować.Policjanci pełniący służbę na terenie Skierniewic szukali kobiety pokazując jej zdjęcie przechodniom. Z informacji uzyskanej od mężczyzny napotkanego przy ul. Reymonta wynikało, że kobieta była widziana w rejonie stacji benzynowej w pobliżu osiedla Zadębie. W poszukiwaniu zaginionej pomagali też funkcjonariusze Straży Miejskiej, którzy także otrzymali taką informację o miejscu pobytu kobiety.

Informacja potwierdziła się, na stacji benzynowej policjanci odnaleźli zdezorientowaną i przemarzniętą 58-latkę. Na szczęście nic jej się nie stało. Po potwierdzeniu tożsamości kobieta trafiła pod opiekę rodziny.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o