7 staranowanych aut na parkingu

0
161
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 27-letniemu mieszkańcowi Skierniewic, który staranował podczas zdarzenia drogowego 7 innych pojazdów stojących na parkingu. Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło 11 sierpnia 2015 roku około godz. 22:20  w rejonie skrzyżowania ul. Iwaszkiewicza i Asnyka w Skierniewicach.

Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący oplem omegą 27-letni mieszkaniec Skierniewic prawdopodobnie z powodu nadmiernej prędkości jadąc ul. Asnyka w kierunku ul. Łuczyńskiego wypadł z łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez chodnik, staranował ogrodzenie i zderzył się z  zaparkowanymi dalej pojazdami. Kierowca opla był trzeźwy. O wielkim szczęściu może mówić pasażer tego auta, który, tak jak kierujący nie odniósł poważnych obrażeń podczas zdarzenia. Policjanci ustalili na miejscu poszkodowanych właścicieli 7 pojazdów, a w dalszym postępowaniu szczegółowo ustalane będą przyczyny i przebieg tego zdarzenia.

O dalszym losie uprawnień do kierowanie 27-latka, które funkcjonariusze zatrzymali w związku z rażącym naruszeniem przepisów prawa o ruchu drogowym, zadecyduje sąd

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o