73 miliony złotych dla Skierniewic

0
233
73 mln dla Skierniewic. Konferencja prasowa.

Umowa na dofinansowanie podpisana. Dziś w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dopełniono ostatnich formalności, które związane są z dotacją. Skierniewicki WOD-KAN pozyskał dla miasta ponad 73 mln złotych.

Opublikowany przez I love SKC 10 marca 2017

73 miliony złotych dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej otrzymała spółka Wod-Kan w Skierniewicach. Pieniądze zostaną przeznaczone na uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w mieście.

– To ogromnie ważny moment dla rozwoju Skierniewic. Zrealizujemy w ciągu trzech lat szereg inwestycji, które przede wszystkim wpłyną na poprawę warunków życia mieszkańców naszego miasta.- podsumował jeszcze w Warszawie, podpisanie umowy prezydent Krzysztof Jażdżyk. Realizacja projektu potrwa trzy lata, ale pierwsze prace realizowane będą już w tym roku. Przeprowadzenia tak dużej inwestycji pociągnie za sobą szereg niedogodności. – Już teraz zwracam się z apelem do Skierniewiczan. Przed nami ogromne wyzwanie i szereg utrudnień, proszę więc już teraz o wyrozumiałość, bo po chwilowych niedogodnościach zyskają wszyscy mieszkańcy naszego miasta. – zakończył prezydent.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here