Adrian Zandberg z partii Razem w Skierniewicach

0
386

Adrian Zandberg porozmawia z mieszkańcami Skierniewic w czwartek 11 lutego o godz. 18.00 w sali Stowarzyszenia Razem dla Skierniewic (al. Niepodległości 4, dawne CKU). Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 

Adrian Zandberg, polityk partii Razem i zwycięzca wyborczej debaty telewizyjnej w czwartek 11 lutego odwiedzi Skierniewice. – Polacy nie są skazani na wybór mniejszego zła. My jesteśmy trzecią możliwością! – przekonuje.

Adrian Zandberg – historyk, programista i działacz lewicy – zasłynął występem podczas debaty telewizyjnej przed wyborami parlamentarnymi w 2015 r. Nieznany do tej pory polityk w opinii dziennikarzy i widzów zdeklasował konkurentów i był zwycięzcą przedwyborczego pojedynku. Przełożyło się to na wynik wyborczy ugrupowania, które było o włos  od dostania się do sejmu. Podczas spotkania Adrian Zandberg opowie o programie swojej partii.

– Polacy nie są skazani na wybór między prawicą łamiącą demokratyczne standardy a liberałami i skompromitowanymi politykami poprzedniej władzy. My jesteśmy trzecią możliwością – przekonuje.

Partia Razem powstała w maju 2015 r. „Założyliśmy RAZEM, bo mamy dość. Mamy dość śmieciowej pracy i kredytów na 30 lat. Mamy dość przywilejów podatkowych dla wielkich korporacji i banków. Mamy dość kasty polityków, którzy nie wiedzą jak żyją zwykli ludzie” – piszą o sobie działacze ugrupowania. Razem chce m.in. budowy tanich mieszkań finansowanych przez państwo, likwidacji umów śmieciowych i większych pieniędzy na rozwój małych miejscowości.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o