Ania Wyszkoni wystąpi podczas SŚKOiW

0
266

Znamy już gwiazdę, która zastąpi Sylwię Grzeszczak podczas niedzielnego koncertu. 20 września o godz. 21:45 na skierniewickiej scenie wystąpi Ania Wyszkoni.

Taki wybór jest związany z prowadzoną na początku tego roku internetową ankietą na gwiazdy XXXVIII Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw. Jak informuje Agata Niedziółka  – zastępca naczelnika Wydziału Kultury i Promocji Miasta, artystka cieszyła się sporą popularnością i dlatego zakontraktowanie właśnie jej było dla miasta priorytetem.

– Ania Wyszkoni była artystką bardzo często wskazywaną w ankiecie przez mieszkańców naszego miasta. Cieszyła się dużą popularnością, dlatego jedną z pierwszych gwiazd z którą chcieliśmy się skontaktować była właśnie ona. Na szczęście nam się udało. Mamy nadzieję, że wszystkim mieszkańcom spodoba się jej koncert.

Piosenkarka zaśpiewa swoje największe przeboje ostatnich lat z pogranicza popu i rocka. W niezwykle bogatym repertuarze artystki znajdą się takie hity jak: „Biegnij przed siebie”, „Prywatna Madonna”, „Zapytaj mnie o to kochany”, „Czy ten Pan i Pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian” i wiele innych. Ania Wyszkoni będzie gwiazdą wieczoru podczas drugiego dnia Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw.

Więcej na temat Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw można przeczytać tutaj.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o