Strona głównaSportInneAQUA JOGA na skierniewickim basenie!

AQUA JOGA na skierniewickim basenie!

- REKRAMA -

Już w poniedziałek (19.03) w ofercie Pływalni Miejskiej NAWA w Skierniewicach na stałe zagoszczą jedyne takie zajęcia w regionie – AQUA JOGA! Zachęcamy do zapisów, ponieważ ilość miejsc ograniczona!

AQUA JOGA to zajęcia typu Body&Mind wykonywane w wodzie. Zajęcia prowadzone są w spokojnym tempie, przy relaksującej muzyce. Składają się z trzech części:

  • rozgrzewka,
  • Asany (pozycje Jogi (statyczne i dynamiczne) z serii równowaga i stabilizacja,
  • relaksacja.

Celem zajęć jest rozciągnięcie mięśni przy jednoczesnym użyciu prawidłowego oddechu. Woda, która powoduje opór na mięśnie jednocześnie rozluźnia ciało nie powodując napięcia. Aqua Joga bardzo korzystnie wpływa na kształtowanie sylwetki oraz relaksuje ciało. Bardzo pozytywnie działa na stabilizację mięśni głębokich, układ ruchu i koordynację. Poprawia ruchomość w stawach i sprawność układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego.

Zajęcia prowadzone będą z aktualnym poziomem sprawności uczestników. Instruktor pokazuje trzy opcje jednego ćwiczenia – podstawową, średnio zaawansowaną i zaawansowaną.

To delikatna i bezpieczna forma ćwiczeń, dlatego polecana jest także kobietom w ciąży (po konsultacji z lekarzem i za jego zgodą).

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i środy) w godz. 20:45 – 21:30 na małym basenie (warunkiem uczestnictwa w nich jest wzrost osoby ćwiczącej min. 140 cm). Poprowadzi je Tresya – Yogavaganza.

Koszt zajęć:

  • KARNET MIESIĘCZNY – 120,00 zł
  • WEJŚCIE JEDNORAZOWE – 25,00 zł

Zapisy pod nr tel. 46 833 89 69. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE