Strona głównaWiadomościAreszt dla 37-latka za próbę rozboju

Areszt dla 37-latka za próbę rozboju

- REKRAMA -

Sąd Rejonowy w Skierniewicach zastosował tymczasowe aresztowanie wobec 37 latka podejrzanego o usiłowanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Do zdarzenia doszło 2 lutego około godz. 18:30 w sklepie spożywczo-monopolowym przy ul. Kościuszki w Skierniewicach.

Dyżurny skierniewickiej komendy otrzymał zgłoszenie telefoniczne od zdenerwowanego właściciela sklepu, że nieznany mężczyzna grożąc nożami zażądał od niego wydania pieniędzy. Pokrzywdzony zaczął krzyczeć, że sklep jest monitorowany co spłoszyło sprawcę. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol. Policjanci w rozmowie ze zgłaszających zebrali informacje o mężczyźnie usiłującym dokonać rozboju, przejrzeli monitoring i natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Godzinę później na jednej z ulic naszego miasta zauważyli podejrzewanego wyglądem przypominającego sprawcę. 37-latek został doprowadzony do komendy. Był nietrzeźwy, badanie wykazało w jego organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.

Następnego dnia usłyszał zarzut usiłowania dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do którego się przyznał. 37 latek był notowany również za inne przestępstwa, w tym za kradzieże i kradzieże z włamaniem. Sąd Rejonowy w Skierniewicach wobec podejrzanego zastosował tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE