Strona głównaWiadomości Awaria ciepłownicza w Skierniewicach

[AKTUALIZACJA] Awaria ciepłownicza w Skierniewicach

- REKRAMA -

[AKTUALIZACJA] Jak informuje prezes Jan Woźniak awaria została usunięta, mieszkańcom przywrócono dostawy ciepła.

- REKRAMA -

Awaria sieci ciepłowniczej w południowej części miasta. Ciepła może nie mieć kilka tysięcy ludzi.

– Zgłoszono nam, że w Alei Niepodległości na wysokości węzła Mszczonowska 40 pojawiły się kłęby gorącej pary. Gdy nasze służby pojechały na miejsce, to zobaczyły, że woda już nie paruje, a wybija jak fontanna – mówi prezes Energetyki Cieplnej Jan Woźniak.

Skutki awarii mogą odczuć mieszkańcy ulicy Mszczonowskiej, Cichej, Kopernika, Trzcińskiej, Rawskiej, Tuwima, Kilińskiego, Budowlanej, Konopnickiej, Batorego.
Cały ten rejon wyłączony jest z dostaw ciepła. W domach mieszkańców zaczynają stygnąć kaloryfery.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie na czym polega uszkodzenie ciepłociągu, w związku z tym nie jest pewne jak długo potrwa jego naprawa.

– Mieszkańcy nie powinni odczuć braku ciepła – uspokaja prezes Jan Woźniak – Wprawdzie za chwile grzejniki zaczną się wychładzać, ale myślę, ze do czasu usunięcia awarii, mieszkańcy tego nie odczują. Temperatura spadnie może o jeden, może o pół stopnia. Miejmy nadzieję, że przed nocą, czyli przed tym wyższym spadkiem temperatury na dworze uda nam się opanować sytuację – dodaje Jan Woźniak.

- Reklama -

Stygnące kaloryfery to nie jedyna uciążliwość. W rejonie objętym awarią w domach skierniewiczan nie ma też ciepłej wody.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE