Strona główna Relacje z imprez Bal Noworoczny 2020 w Skierniewicach

Bal Noworoczny 2020 w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

6

- REKRAMA -

Zobacz galerię [206]
Adam Sobieszek
Zobacz galerię [206]

W sobotę (11.01) odbył się Bal Noworoczny 2020. Gości witał prezydent Krzysztof Jażdżyk i przewodniczący Rady Miasta Skierniewice Andrzej Melon. Jak co roku, część dochodu z sprzedaży zaproszeń, łącznie 20.000 PLN, została przekazana na cel charytatywny – leczenie Małgosi Piekarskiej i Galerii 105 ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Bal 2020 porażka. Firma kateringową niestety nie udźwignęła obowiązków, kelnerzy chyba z łapanki na rynku niosący po jednym góra dwa talerze drugiego dania brak profesjonalizmu. Wydawanie posiłku trwało całe wieki. Przekąski również nie najlepszej jakości.

niestety ale w tym roku bal to jakaś katastrofa a najbardziej to był catering

Kasa za bal wyśrubowana, a obsługa i jedzenie do bani w porównaniu do lat ubiegłych (byłem 3 lata po rząd). Rosół zimny, na drugie danie trzeba było czekać 40 minut, dlatego spora osób ruszyła po niespecjalne przekąski. Brak donoszonej na bieżąco wody, a po 3.00 w ogóle jej nie było na stole (mimo parokrotnych próśb). Mizerny wybór ryb (śledzie i łosoś). Schowany w ciemności stół wiejski który ponad 50% osób zobaczyła jak wychodziła z imprezy. Gwiazda balu powinna grać na rokotece nastolatkom, bo przy darciu wokalistki to nawet wódka nie smakowała. Szanowny Panie Prezydencie za te uchybienia w organizacji powinien… Czytaj więcej »

20.000 PLN? A ile to będzie na złotówki, czyli w obowiązującej w Polsce walucie?

Ten bal to jedno wielkie nieporozumienie! Cena wyższa niż w zeszłym roku a jakość poniżej krytyki! Jedzenie zimne, mały wybór i długi czas oczekiwania. Darcie się ze sceny powodowało ból głowy, a syf w toaletach można już tylko pozostawić bez komentarza. Zamiast dobrze się bawić było tylko zniesmaczenie. Kim w ogóle był pan w krótkich spodniach, który witał ludzi przy wejściu? Rozumiem jakby zabierał płaszcze, a on się witał jakby był kimś ważnym? Nie było go później na scenie. To była jakaś porażka i mój ostatni bal.

Niestety – w tym roku nie mogę powiedzieć niemalże nic dobrego o balu. Rzecz jasna – towarzystwo to sprawa pierwszorzędna, dlatego tu satysfakcja pełna. Jedzenie – nieudźwignięte przez firmę obsługującą imprezę. Zasłyszane, że to po raz pierwszy wzięto na barki wydarzenie takich rozmiarów. Kelnerów było stanowczo za mało, sprawiali wrażenie nie do końca przeszkolonych z obsługi gości. Biorąc pod uwagę (wyższą, niż w zeszłym roku) cenę biletów, należy wymagać co najmniej poziomu z bali wcześniejszych. Wszystko było przygotowane tak, żeby całkiem nieźle wyglądało na zdjęciach, jednak o różnorodności na szwedzkim stole stanowczo mówić nie można. Po prostu powielone zostały te… Czytaj więcej »

wpDiscuz
Exit mobile version