Strona głównaWiadomościBal Prezydencki 2021 nie odbędzie się

Bal Prezydencki 2021 nie odbędzie się

- REKRAMA -

W tym roku ostatnią imprezą, która miała charakter większego spotkania się mieszkańców Skierniewic, było Miasto Kobiet, czyli miejskie obchody Dnia Kobiet. Kolejne, czyli cała gama imprez majowych, Drzewko Życia, wakacyjne imprezy nad zalewem Zadębie, czy tradycyjne już Święto Kwiatów Owoców i Warzyw ze względów pandemicznych nie odbyły się. 

– Niestety jesień to kolejna fala zakażeń i dlatego też musieliśmy zrezygnować z tradycyjnego  Dnia Edukacji Narodowej, kiedy to w ramach Gali uroczyście wręczaliśmy nagrody naszym  Nauczycielom –  mówi prezydent Krzysztof Jażdżyk i dodaje – Możemy się spodziewać, że do końca roku nie będzie imprez masowych.

Oznacza to, że w tym roku nie odbędzie się Miejski Dzień Seniora, Mikołajkowe Cuda oraz  Miejski Sylwester. A co z imprezą, która w mieście rozpoczynała nowy rok, czyli Bal Noworoczny?

– Do stycznia jest jeszcze trochę czasu i liczę, że sytuacja epidemiczna uspokoi się – stwierdza prezydent Skierniewic – Jednak uważam, że Bal Noworoczny, kiedy to w jednym pomieszczeniu  (hala sportowa OSiR) przebywa blisko tysiąc osób, byłby wyrazem braku wyobraźni  i odpowiedzialności ze strony organizatorów. 

Jak będzie wyglądać organizacja kolejnych imprez na początku 2021 r. zależy od sytuacji epidemiznej w kraju.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE