Strona głównaWiadomościBezpłatne maseczki dla mieszkańców Skierniewic

Bezpłatne maseczki dla mieszkańców Skierniewic

- REKRAMA -

Od 19 kwietnia skierniewiczanie będą mogli odbierać bezpłatne maseczki ochronne przekazane w ramach wsparcia rządowego. Ze względu na liczbę, lokalizację i łatwość dostępu, punkty dystrybucyjne zlokalizowane zostaną w 12 szkołach na terenie miasta.

W Skierniewicach rusza dystrybucja ok. 150 tysięcy darmowych maseczek otrzymanych od Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Punkty dystrybucyjne rozpoczną pracę w poniedziałek 19 kwietnia i czynne będą w godzinach 9.00-19.00. Dla łatwiejszego rozprowadzania maseczek, w 12 szkołach podstawowych i ponadpodstawowych na terenie miasta, powstaną punkty kolportażu. Każda osoba może otrzymać po 3 maseczki dla każdego członka rodziny, który jest mieszkańcem Skierniewic.

W przypadku prowadzonej akcji nie obowiązuje rejonizacja, dlatego środki ochronne można odebrać w wygodnym dla siebie miejscu. Miejsca dystrybucji w szkołach zostaną oznaczone i zlokalizowane przy głównych wejściach do placówek, tak aby nie było konieczności wchodzenia do pomieszczeń. Czas dystrybucji zależeć będzie od tempa odbioru maseczek przez mieszkańców. Więcej informacji niebawem.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE