Bezpłatne WiFi w skierniewickim szpitalu

3
455

W skierniewickim szpitalu uruchomiono bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Pacjenci w każdym miejscu szpitala mogą podłączyć swoje urządzenia za pośrednictwem WiFi.

Aby poprawnie zalogować się do sieci należy wykonać następujące czynności:

 1. W ustawieniach sieciowych urządzenia wybieramy sieć bezprzewodową o nazwie INTERNET.
 2. Jeżeli nie uruchomi się automatycznie przeglądarka internetowa, to należy ją uruchomić ręcznie.
 3. Pojawi się strona, na której obowiązkowo należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • login,
  • hasło (dwukrotnie),
  • przepisać kod z okienka z grafiką,
  • potwierdzić akceptację warunków korzystania z serwisu.
 4. Pojawia się kolejna strona, na której podajemy utworzony login i hasło.
 5. Przez ok. 45 minut można korzystać z Internetu, następnie należy odczekać kwadrans i powtórzyć operacje od punktu 2 do 4.

Sieć WiFi dla skierniewickiego szpitala została zrealizowana w ramach Programu Regionalnego Województwa Łódzkiego o nazwie “Łódzka Regionalna Sieć Teleinformatyczna”. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane ze środków unijnych Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.

- Reklama -

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
2 Autorzy komentarzy
KubaJa Ba Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ja Ba
Gość
Ja Ba

Internet radiowy fajnie ale czy nie powinien on być anonimowy? Dlaczego mam podawać swoje dane? Przecież na ich podstawie każdy kto zajmuje się administracją sieci będzie miał dostep do historii mojej obecności w sieci. A co z ustawą o ochronie danych?

Kuba
Gość
Kuba

Ja **** co Ty masz za problem . Wszedzie tak jest . A nawet niekiedy adres musisz podac . Chcesz ogladac nie wiem pedofilie ? Myslisz ze nie ma regulaminu ? Nie moga bez Twojej zgody wykorzystac danych a zapobiegasz temu nie logujac sie . Poza tym dzieki temu wielu sytuacją mozna zapobiec.

Kuba
Gość
Kuba

Po resztą w tych czasach malo kto nie ma pakietu danych ktore wierzcie.czy nie dzialaja szybciej. Co miasto z Jazdzykiem na czele moze nam zaoferowac procz dzielenia.lacza o szybkosci 4 mb?? To powinno byc minimum 20 ale co jezeli zamiast cos co moze fajnie dzialac lepiej wywalic kase na zlobek albo pomalowanie scian bo sis kolor nie podoba