Bilety komunikacji miejskiej w Skierniewicach w wygodnej aplikacji mobilnej

0
666
fot. UM Skierniewice

Od 1 lutego 2018 bilety jednorazowe MZK Skierniewice będzie można kupować w aplikacji mobilnej zbiletem.pl. Dzięki temu bilety są bardziej dostępne, a pasażerowie zyskują kolejną możliwość zakupu biletu.

Aplikacja zbiletem.pl jest darmowa. Aby spróbować, należy pobrać ją na smartfon i przy uruchomieniu wpisać w aplikacji swój numer telefonu. To wystarczy.

Zakup biletu również nie wymaga zakładania konta czy przelewania środków. Za bilet możemy zapłacić każdą kartą płatniczą Visa lub Mastercard. Możemy skorzystać też z opcji płatności szybkim przelewem lub Blikiem. Bezpieczeństwo zakupów w aplikacji zapewnia PayU, lider płatności internetowych w Polsce.

Bilet jest skasowany, a więc ważny, od momentu zakupu. Kontrola biletu wygląda tak jak w przypadku tradycyjnych biletów papierowych, z tą różnicą, że bilet okazujemy do kontroli na ekranie smartfonu. Bilet musimy oczywiście kupić najpóźniej z chwilą rozpoczęcia przejazdu.

W aplikacji dostępne są wszystkie bilety jednorazowe. Również ze zniżką Skierniewicka Rodzina Plus. Wszystkie bilety w aplikacji są tańsze niż bilety kupowane u kierowców.

Aplikacja mobilna zbiletem.pl dostępna jest w sklepach AppStore i Google Play. zbiletem.pl to aplikacja stworzona w Łodzi, działa w kilkunastu miastach w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here