Brąz Mistrzostw Polski MMA dla Skierniewic

0
328
Fot. Academia Gorila Skierniewice

Norbert Blesiński reprezentujący barwy Academia Gorila Skierniewice wywalczył w miniony weekend 3. miejsce podczas IV Mistrzostw Polski MMA w Żyrardowie (13-14 grudnia). Do zawodów stanęło ponad 300 wojowników z najlepszych ośrodków z całego kraju.

Zawodnik ze Skierniewic wygrał zdecydowanie dwie pierwsze walki. Pierwsze zwycięstwo zostało ogłoszone jednogłośną decyzją sędziów. Druga walka to pełna dominacja naszego fightera, która zakończyła się poddaniem  przez duszenie z za pleców. Norbert uległ dopiero w trzeciej z kolei walce, która dawała wejście do finału. W starciu o brązowy medal mistrzostw Norbert nie pozostawił, żadnych wątpliwości poddając przeciwnika duszeniem trójkątnym nogami. Barwy skierniewickich goryli reprezentował również Arkadiusz Kolus, który tym razem odpadł w pierwszej walce po wyrównanej dogrywce.

„Norbert był bardzo blisko najwyższych miejsc na podium dlatego pozostaje mały niedosyt bo mieliśmy ogromną ochotę na złoto, ale w tak mocno obsadzonej imprezie 3. miejsce to ogromny sukces. Norbert to bardzo utalentowany zawodnik więc kolejne sukcesy są tylko kwestią czasu.” – podsumował starty Przemysław Matuszewski, trener Academia Gorila Skierniewice.

Walki podczas Mistrzostw Polski MMA w Żyrardowie prowadzone były równocześnie w dwóch oktagonach oraz jednej macie. Przygotowania naszego zawodnika do tego i przyszłych startów można śledzić na facebookowej stronie „Projekt Wojownik”.

Zdjęcia udostępnione przez Academia Gorila Skierniewice.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o