Brązowe medale Wojowników w Pucharze Polski Juniorów

0
1645

Kolejne dobre wiadomości napływają prosto od skierniewickich Wojowników. Podczas rozegranego Pucharu Polski Juniorów w Sochaczewie, podopieczni trenera Jerzego Gołębiewskiego, Mateusz Bolimowski i Adrian Barańczyk wywalczyli brązowe medale w swoich kategoriach wagowych.

9 września w Sochaczewie rozegrano Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta. W rywalizacji nie zabrakło przedstawicieli Wojownika Skierniewice, którzy po raz kolejny spisali się na medal. W kategorii do 81 kg trzecie miejsce zajął Mateusz Bolimowski, który w pierwszym starciu pokonał zawodnika ze Słupska, a następnie przegrał z reprezentantem Wisły Kraków. Medal zawdzięcza zwycięstwu w repasażach, gdzie pokonał kolejno rówieśników z Torunia, Bochni oraz Poznania.

W kategorii do 90 kg, brąz padł łupem Adriana Barańczyka, który w Sochaczewie rozegrał trzy starcia. Po wolnym losie w pierwszej rundzie, Wojownik pokonał judokę z Płocka. W półfinale przegrał z późniejszym zwycięzcą Tomaszem Drzewieckim z Piły i rywalizował w repasażach. Tam w finałowym pojedynku, o medal pokonał reprezentanta Wrocławia, sięgając po brązowy krążek Pucharu Polski. W zawodach wystąpił jeszcze Wiktor Barańczyk, który uplasował się poza pierwszą dziesiątką.

Oktawia Ciesielska tuż za podium w Józefowie

Dobry występ ma za sobą zawodniczka skierniewickiego Wojownika – Oktawia Ciesielska. Skierniewiczanka wzięła udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w Józefowie. Judoczka startująca w kategorii do 40 kg spisała się bardzo dobrze, ostatecznie plasując się tuż za podium.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o