Strona główna Wiadomości Brutalny napad na starszą kobietę. Sprawca zabrał 400 zł

Brutalny napad na starszą kobietę. Sprawca zabrał 400 zł

1

Zobacz galerię [3]
KMP Skierniewice
Zobacz galerię [3]
Policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który dokonał rozboju na 74-letniej kobiecie. Decyzją sądy został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Rankiem 31 grudnia 2020 roku, skierniewicka policja została powiadomiona o zdarzeniu, do którego doszło w jednym z domów w miejscowości Marianów (gmina Nowy Kawęczyn). Nad ranem do domu wszedł nieznany mężczyzna, najprawdopodobniej po to, aby go okraść. Został jednak nakryty przez 74-letnią kobietę, która znajdowała się w środku. Mężczyzna uderzył ją w głowę a następnie zaczął dusić przedłużaczem żądając wydania pieniędzy.

Przestraszona kobieta przekazała napastnikowi 400 złotych. W wyniku poniesionych obrażeń, straciła przytomność, a dopiero po jej odzyskaniu  o zajściu powiadomiła najbliższych. Pokrzywdzona trafiła do szpitala. Sprawą zajęli się  skierniewiccy policjanci. 

Zebrali ustalenia i wytypowali mężczyznę, który mógł być sprawcą rozboju. 24-letni mężczyzna z terenu powiatu żyrardowskiego został zatrzymany 31 grudnia 2020 roku, gdy wychodził z domu na imprezę sylwestrową.

Trafił do skierniewickiej jednostki. 2 stycznia 2020 roku usłyszał prokuratorskie zarzuty rozboju. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że mężczyzna najprawdopodobniej ukradł synowi pokrzywdzonej klucz od domu i to właśnie za pomocą niego wszedł do środka rankiem 31 grudnia 2020 roku. 3 stycznia 2020 roku sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Do kolonii karnej tego gagatka! Dla przykładu dla innych 25 lat ciężkiej pracy. A nie będziemy go jeszcze utrzymywać

wpDiscuz
Exit mobile version