Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Skierniewicach

Artykuł sponsorowany

0
740

W szkołach policealnych, jak zawsze pojawiło się sporo nowości, dotyczy to przede wszystkim oferty edukacyjnej, która jest skierowana do absolwentów szkół średnich.

„Ogromnym atutem naszej szkoły jest fakt, że przyjmujemy osoby zarówno z maturą jak i bez niej, nasza oferta cieszy się nie małą popularnością także wśród studentów” – mówi sekretarz szkoły Centrum Nauki i Biznesu „Żak” – pani Edyta.

Słuchacze „Żaka” to osoby, które z pełną świadomością decydują się na wybór szkoły policealnej – ta decyzja ma procentować znalezieniem dobrej pracy czy też podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych. Wśród kierunków można znaleźć takie, które przygotowują do wykonywania specjalistycznych zawodów, takich jak np. biomasażysta, konsultant ds. żywienia, florysta czy bardzo popularny trener personalny.

A na rynku pracy zapotrzebowanie na ekspertów, niekoniecznie z dyplomem szkoły wyższej, rośnie z roku na rok. Warto pamiętać, że potrzebne kwalifikacje można zdobyć już w 10 miesięcy a rezerwacji miejsca można dokonać nie wychodząc z domu na www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz

W ofercie najmodniejsze kierunki obecnie to:

  1. Grafika komputerowa
  2. Asystent ds. księgowości
  3. Konsultant ds. funduszy UE
  4. Konsultant ds. żywienia
  5. Florysta
  6. Wizaż/Stylizacja
  7. Terapeuta ds. uzależnień
  8. Technik Rachunkowości
  9. Technik Administracji
  10. Opiekun/-ka środowiskowa

Sekretariat Szkoły w Skierniewicach ul. Gałeckiego 2C II piętro
Tel.46 832 37 38 

- Reklama -

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments