Charytatywny bal na rzecz podopiecznych Fundacji Dziecięcy Uśmiech

0
340

Fundacja „Dziecięcy Uśmiech” wraz ze Skierniewicką Izbą Gospodarczą i Centrum Konferencyjno – Rozrywkowym MARATON serdecznie zapraszają na Niepodległościowy Bal Charytatywny, który odbędzie się 16 listopada 2013 o godz. 20, w Centrum Konferencyjno – Rozrywkowym MARATON przy ul. Jana III Sobieskiego 20 w Skierniewicach.

Jest to wyjątkowa – z racji obchodów tak ważnego święta – gala, w trakcie której wątki patriotyczne (toast za Ojczyznę, śpiew pieśni patriotycznych, wykonanie Poloneza) splatają się z tańcem, konsumpcją i różnymi atrakcjami.

W programie balu oferujemy Państwu: aukcję obrazów, walc kotylionowy, występy artystyczne, niepowtarzalną atmosferę oraz szampańską zabawę do samego rana, a także mile niespodzianki. Przebieg uroczystości umilać będzie zespól muzyczny „FocusBand”.

Koszt uczestnictwa wynosi 150 PLN od osoby, natomiast uczestnicy- do 30 roku życia płacą 100 PLN od osoby.

Cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc i rehabilitację dla naszych podopiecznych dzieci: ciężko chorych, z rodzin dysfunkcyjnych oraz utalentowanych.

Zapraszamy więc wszystkich ludzi wielkiego serca na tę wyjątkową i prestiżową uroczystość. Uczestnicząc w naszym balu przyczyniają się Państwo do pomocy tym najbardziej potrzebującym – dzieciom.

Na profilu fundacji na facebooku (link)  publikowane są prace podarowane na aukcję przez artystów – można podziwiać, ”polubić” i na balu licytować!

Więcej informacji o balu pod nr telefonów:

Fundacja “Dziecięcy Uśmiech” – 46 832 59 29, kom. 502 117 180
Skierniewicka Izba Gospodarcza – 46 832 10 59
Centrum Konferencyjno-Rozrywkowe „Maraton” – 46 832 46 28 w. 21

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o