Strona główna Kultura Charytatywny Koncert Serc – Gramy dla Małgosi

Charytatywny Koncert Serc – Gramy dla Małgosi

0

- REKRAMA -

Tamara Arciuch, Bartosz Opania, Adam Fidusiewicz czy Bartłomiej Kasprzykowski– to tylko część artystów, która już 31 stycznia zagra w Polonezie dla ratowania życia skierniewiczanki Małgorzaty Jacaszek – Piekarskiej w Charytatywnym Koncercie Serc.

Prawdziwa muzyczna uczta, dla oczu i uszu, a przede wszystkim szczytny cel. Ostatniego dnia stycznia w sali Kinoteatru Polonez zobaczymy artystów, aktorów i utalentowanych muzyków, którzy wspólnie zagrają, wyjątkowy koncert dla skierniewiczanki – Małgorzaty Jacaszek-Piekarskiej. Na scenie zobaczymy między innymi: Tamarę Arciuch, Michała Borowskiego, Iwonę Manistę-Kurtyś, Justynę Panfilewicz, Bartosza Opanię, Adama Fidusiewicza oraz Zuzię Elsayed – Ambroziak z zespołem Energiczne Akordy. Imprezę poprowadzi Bartłomiej Kasprzykowski. Początek występu o godz. 18:00! Cegiełki – wejściówki w cenie min. 25 zł będzie można zakupić przed koncertem. Na miejscu będzie można spotkać twolontariuszy. Odbędą się licytacje przekazanych przedmiotów.

Potrzeba 300 tys. zł…

Małgosia jest matką trójki dzieci. Od ponad roku zmaga się z najbardziej złośliwym rodzajem raka. Ma już za sobą chemioterapię i neuropterapię, które niestety pozostawiły po sobie groźne dla zdrowia i życia powikłania. Na ten moment najlepszym rozwiązaniem i największą szansą na wyzdrowienie jest podanie kilku leków, w tym jednego o nazwie Perjeta.- Niestety NFZ nie zrefunduje mi tego leku, który może uratować mi życie. Jedyna droga to opłacenie leku z własnych środków. Jestem obciążona genetycznie, dlatego będę musiała poddać się obustronnej mastektomii, a z rekonstrukcją i rehabilitacją koszt operacji będzie bardzo duży. Konieczne będzie też wycięcie jajników – opowiada skierniewiczanka.

Dodajmy, że pełne leczenie to koszt rzędu 300 tys. zł! Skierniewiczanie nie raz udowodnili, że szeroko potrafią otworzyć swoje serca, ale i portfele. Pokazali to chociażby podczas ostatniego 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierając ponad 150 tys. zł i pobijając kolejny rekord.

Pomoc trwa…

W pomoc Małgosi zaangażowały się też: miasto, Muzeum Historyczne Skierniewic, Towarzystwo Przyjaciół Skierniewic i Stowarzyszenie Razem dla Skierniewic, w lipcu ur. wspólnie organizując koncert i licytacje przy ul. Batorego. Wówczas dla skierniewiczanki zagrali: Green Craft, Szum Butów Stróża i Piotr Baran. W styczniu Prezydent Krzysztof Jażdżyk przekazał też czek w wysokości 10 tys. zł podczas Balu Noworocznego. Teraz czas na kolejną akcję, tym razem zorganizowaną przez Komitet Społeczny – „Pomoc dla Małgosi”.

PAMIĘTAJMY, że pomóc można w każdej chwili! Na stronie internetowej skarbonka.alivia.org.pl/małgorzata-jacaszek-piekarska można wpłacać darowizny za pomocną płatności on-line, karty płatniczej, paypal lub tradycyjnego przelewu Przy wpłatach za pomocą przelewów proszę pamiętajcie o wpisywanie nazwiska: Małgorzata Jacaszek-Piekarska oraz NR SKARBONKI: 111051.

infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
Exit mobile version