Ciastka z marihuaną u 30-latka ze Skierniewic

4
3431
fot. KMP Skierniewice

25 stycznia 2018 roku policjanci skierniewickiej komendy zatrzymali 30-latka, u którego podczas przeszukania znaleźli znaczną ilość marihuany. Mężczyzna w swoim domu ukrył prawie pół kilograma suszu roślinnego oraz ponad pół kilograma oleju konopnego zawartego w przygotowanych przez siebie ciastkach. Skierniewiczanin decyzją Sądu Rejonowego trafił już na 3 miesiące do aresztu.

 

fot. KMP Skierniewice

25 stycznia 2018 roku Policjanci Wydziału Kryminalnego złożyli wizytę 30-letniemu mieszkańcowi Skierniewic. Podejrzewali, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Przeszukali więc budynek, w którym mieszkał. I tym razem intuicja ich nie zawiodła. W garażu, piwnicy oraz na poddaszu odnaleźli zapakowany w słoiki i folię susz marihuany. Ponadto w ociepleniu poddasza zabezpieczyli pudełko, w którym były ciastka. Od razu podejrzewali, że nie są to zwykłe słodycze.

Zapytany o odnalezione wypieki 30-latek przyznał, że ciastka te zawierają olej z konopi indyjskich. Jak oświadczył, ponad pół kilogramów wypieków wykonał sam. Odnalazł przepis na ciastka w internecie i krok po kroku kierując się instrukcjami upiekł je. Zapewniał, że nikogo nimi nie częstował, gdyż przygotował je tylko na własny użytek.

Łącznie w jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad kilogram zabronionych substancji.

26 stycznia 2018 roku Sąd Rejonowy w Skierniewicach zastosował wobec 30-latka 3 miesięczny areszt. Za posiadanie znacznej ilości marihuany mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
4 Autorzy komentarzy
EdmundPalitorosomakdfg Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dfg
Gość
dfg

marihuana środek odurzający? a jak niby to odurzenie wygląda?

rosomak
Gość
rosomak

oddawać ciastka kurw.y j.ebane

Palito
Gość
Palito

Hwdp

Edmund
Gość
Edmund

No brawo super zbrodniarz złapany, cóż za sukces niesamowity, to chyba się nawet jakieś medale należą ?