CUDOWNA LAMPA ALADYNA Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Polonezie

0
111

Miejski Ośrodek Kultury w Skierniewicach zaprasza na kolejny spektakl dla najmłodszych. W dniu 26 V 2015 r. o godz. 9.00 oraz o godz. 11.15 wystąpi Bałtycki Teatr Dramatyczny z Koszalina ze spektaklem “CUDOWNA LAMPA ALADYNA”.


W pewnym perskim miasteczku w ubogim domu mieszka chłopak Aladyn, który kocha życie i stara się czerpać z niego pełnymi garściami. Jest co prawda łobuzem i wolnym duchem, ale przy tym ma odważne serce i nie poddaje się troskom dnia codziennego, chce żyć pełnią życia. Nie spodziewa się nawet, jakie niespodzianki szykuje dla niego los. W innej części świata bowiem podstępny czarnoksiężnik Roeoender układa już plan, jak przy jego pomocy zdobyć magiczną lampę, przeznaczoną wyłącznie chłopcu, a którą zamieszkuje najpotężniejszy z Dżinów, Dżin Błękitny. Szereg zdarzeń doprowadza chłopca do poznania mocy lampy, a nieposłuszeństwo wszelkim nakazom i rozkazom pozwala mu na ujrzenie Księżniczki, w której zakochuje się bez pamięci. Dzięki tej miłości i… pomocy Dżina staje się bogaty i szanowany, ale to nie koniec niespodzianek, jakie szykuje dla niego przeznaczenie…

Spektakl z użyciem bajecznego teatru cieni i wizualizacji piaskowej wraz ze wschodnią muzyką przeniesie widza w świat magicznego orientu, pełnego niespodziewanych cudów, spotkań z potężnymi Dżinami, intryg, zabawnych zwrotów akcji i wielkich emocji bohaterów.

Zapraszamy na baśń magiczną, jedną z najpiękniejszych baśni z “Księgi tysiąca i jednej nocy”.

Bilety: 15 PLN
Czas: 1:10 bez przerwy

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o