Dofinansowanie na wymianę pieców, czyli PONE po raz drugi!

Artykuł sponsorowany

0
1008

Coraz więcej rodzin ogrzewa swoje domy w Skierniewicach z nowoczesnych, ekologicznych pieców. To efekt uzyskanego przez ratusz dofinansowania z Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Mamy dobre wiadomości: kolejne kominy w naszym mieście niebawem przestaną dymić. Od 10 października rusza kolejny nabór wniosków o dofinansowanie modernizacji źródeł ogrzewania.

– Ubiegłoroczna akcja bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Zainteresowanie było ogromne, ponad 120 rodzin ze Skierniewic zmodernizowało swoje kotłownie. Mimo że nie prowadziliśmy naboru, wciąż wpływały do nas pytania o kolejne dofinansowania. Mam dobrą wiadomość dla skierniewiczan: od środy (10.10) będziemy przyjmować kolejne wnioski – informuje Zbigniew Sawicki, naczelnik Wydziału Pozyskiwania Zewnętrznych Środków Finansowych skierniewickiego ratusza.

Co trzeba zrobić aby otrzymać 50% dofinansowania? Wystarczą wypełniony formularz (do pobrania na stronie www.skierniewice.eu lub w ratuszu), akt notarialny oraz fotografia pieca. Dokumenty można składać od 10 do 16 października (wyłącznie osobiście) w Wydziale Pozyskiwania Zewnętrznych Środków Finansowych Urzędu Miasta Skierniewice, ul. Senatorska 12, 96-100 Skierniewice, pokój 212, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godzinach 08.00–16.00, w środę w godzinach 08.00–19.00.

Szczegółowych informacji na temat projektu i wniosków można szukać na stronie skienriewice.eu oraz pod numerem telefonu 46 834-51-86.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o