Strona główna Wiadomości Gmina Bolimów Drogowy bilans weekendu majowego

Drogowy bilans weekendu majowego

0
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

- REKRAMA -

Skierniewiccy policjanci podsumowali tegoroczny długi weekend majowy. Na skierniewickim terenie, doszło do 2 wypadków drogowych, 9 kolizji, zatrzymano 2 prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 51 km/h i 13 nietrzeźwych kierujących.

Do pierwszego wypadku doszło w Huminie (gmina Bolimów) w piątek 29 kwietnia 2016 roku około godz. 21:00. Wstępne ustalenia wskazują, że 21-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego kierując Opla Astrę na skrzyżowaniu podjął manewr wyprzedzania i doszło do zderzenia z Oplem Corsą, którym kierował 21-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego. W wyniku poniesionych obrażeń kierujący Oplem Corsą trafił do szpitala.

Drugi wypadek miał miejsce następnego dnia w Makowie. Około godz. 19.00 37-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego, przewrócił się podczas jazdy motocyklem Honda. W wyniku poniesionych obrażeń, mężczyzna również trafił do szpitala.

Od piątku policjanci zatrzymali 13 nietrzeźwych. Część z nich – 5 kierujących wpadło w ręce Policji podczas prowadzonych w nocy z soboty na niedzielę działań Wydziału Ruchu Drogowego „Dyskoteka”. Najwięcej alkoholu w organizmie – ponad 1 promil – miał 24-letni kierujący z powiatu żyrardowskiego kierujący Renaultem. Policjanci w prowadzonym postępowaniu wyjaśniają również sprawę nieposiadania przez mężczyznę uprawnień do kierowania.

infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
Exit mobile version