fbpx

Strona główna Wiadomości Powiat skierniewicki Działania dyskoteka. Policjanci zatrzymała 7 kierowców

Działania dyskoteka. Policjanci zatrzymała 7 kierowców

Skierniewiccy policjanci w nocy z soboty na niedzielę po raz kolejny przeprowadzili działania „Dyskoteka”. Stróże prawa dążyli do uniemożliwienia dalszej jazdy tym, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd po wpływem alkoholu. Działania prowadzone były zarówno na ulicach Skierniewic jak i drogach prowadzących do dyskoteki w miejscowości Stare Rowiska. W sumie policjanci przebadali trzeźwość ponad 1000 kierujących eliminując z dróg 5 nietrzeźwych oraz 2 po użyciu alkoholu.

Funkcjonariusze skierniewickiej drogówki wraz z policjantami z Kutna, Łowicza i Łodzi w nocy z soboty na niedzielę przeprowadzili akcję „Dyskoteka”. W trakcie działań policjanci sprawdzili stan trzeźwości 1046 kierujących, wśród których 7 prowadziło na tzw. „podwójnym gazie”.

Pierwsze zatrzymanie o godzinie 22:45 na ul. Łódzkiej skutkowało zatrzymaniem uprawnień do kierowania 37-latce z powiatu żyrardowskiego. Kobieta kierowała Oplem Astra mając 1,76 ‰ we krwi. O godzinie 23:50 na ul. Mszczonowskiej zatrzymany został rowerzysta. 49-latek miał prawie 1,9 ‰. Po północy na Wiadukcie ujawniony został 30-letni kierujący BMW 318, który wydmuchał 1,14 ‰. 26-latek ze Skierniewic jadący rowerem ul. Jasną miał 0,54‰. Kolejni zatrzymani kierujący wracali bezpośrednio z dyskoteki. 20-latek mieszkaniec gminy Rawa Mazowiecka kierował Fiatem Punto mając 0,34 ‰. 22-latek mieszkaniec Skierniewic jadąc VW Polo miał ponad 1‰. O godzinie 4:20 kierujący VW Passatem zatrzymany został w miejscowości Dąbrowice. 32-latek mieszkaniec powiatu brzezińskiego wydmuchał 0,36‰.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE