Strona głównaINFO +Dzień Kobiet w Skierniewicach z Piotrem Polkiem

Dzień Kobiet w Skierniewicach z Piotrem Polkiem [KONKURS]

- REKRAMA -

Z okazji Dnia Kobiet prezydent Krzysztof Jażdżyk zaprasza na koncert aktora i piosenkarza Piotra Polka. Podobnie jak w latach poprzednich, aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać zaproszenie. Mamy do wygrania zaproszenie dla jednej Pani na koncert o godzinie 18:00.

8 marca w Kinoteatrze Polonez dzień kobiet będzie świętowany w trzech turach. O godzinie 16:00, 18:00 oraz 20:00 w ramach muzycznego prezentu dla mieszkanek Skierniewic będzie koncert Piotra Polka.

Piotr Polk, znany aktor, zajmuje się piosenką niemal od początku swojej kariery. W świadomości Polaków zaistniał jako wokalista jesienią 2007 roku. Stanął wtedy na podium w drugiej edycji muzycznego show telewizji Polsat „Jak Oni śpiewają”. Zaraz po programie, w 2008 roku, powstała płyta „Polk In Love”, a w 2011 r. – płyta „Mój film”.

Koncert w Skierniewicach będzie mieszanką tego, co podobno kobiety w śpiewających mężczyznach kochają najbardziej, czyli ciepły, mocny głos, lekkość swingu i liryczna wrażliwość. Złożą się na to między innymi kompozycje z drugiego krążka artysty „Mój film”, czyli swoista opowieść o tygodniu z życia dojrzałego mężczyzny.

Piotr Polk podczas koncertów nie tylko śpiewa, ale także czaruje publiczność licznymi anegdotami i opowiastkami, od razu zyskując sympatię, wszystkich zgromadzonych. Jednocześnie, jako wokalista i osoba prowadząca, tworzy spójną całość, a koncert ma elegancki i nastrojowy charakter.

KONKURS

Aby zdobyć zaproszenie dla jednej Pani na koncert Piotra Polka o godzinie 18:00 należy wysłać maila z odpowiedzią na pytanie: „Jaka jest Twoja ulubiona rola Piotra Polka i dlaczego?” wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu do środy (07.03) do godz. 12.00 na adres [email protected]infoskierniewice.pl, w tytule pisząc: Piotr Polk na Dzień Kobiet 2018.

Dodatkowo zapraszamy do polubienia naszego fanpage (link) na Facebooku oraz polubienia i udostępnienia konkursowego postu na swojej tablicy.

Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie na koncert Piotra Polka podamy na stronie infoskierniewice.pl w środę (07.03) do godz. 16.00.

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem Konkursu jest studio f5 z siedzibą w (96-100) Skierniewicach przy ul. Jagiellońskiej 15.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
3. Udział w Konkursie polega na wysłaniu malia w okresie trwania Konkursu, na temat wskazany w Konkursie i przekazując pozostałe treści wskazane na stronie konkursowej.
4. Nagrodą w Konkursie jest zaproszenie dla jednej Pani na koncert Piotra Polka do wykorzystania na warunkach określonych przez Organizatora Konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.
6. Nagrodę otrzyma Uczestnik, którego odpowiedź na pytanie zostanie wybrana oraz spełnia wszystkie warunki opisane w niniejszym Regulaminie.
7. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.infoskierniewice.pl o wygraniu podwójnej wejściówki w terminie podanym w szczegółach Konkursu.
8. Imię i nazwisko Zwycięzcy zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl.
9. Nagroda zostanie wydana po kontakcie ze strony Organizatora.
10. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych.
12. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, przy czym brak przekazania danych osobowych uniemożliwia wygranie nagród w Konkursie.
13. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
14. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie znajdować będą przepisy Kodeksu Cywilnego.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu, pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw uczestników. O każdorazowej zmianie Organizator poinformuje uczestników na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl co najmniej na 5 dni przed wprowadzeniem zmian.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE