Strona głównaWiadomościEnergetyka Cieplna rozpoczęła nową inwestycję przy ul. Iwaszkiewicza i Nowobielańskiej

Energetyka Cieplna rozpoczęła nową inwestycję przy ul. Iwaszkiewicza i Nowobielańskiej

artykuł sponsorowany

- REKRAMA -

Energetyka Cieplna rozpoczęła nową inwestycję – przebudowę sieci preizolowanej Dn150. Inwestycja ma związek z budową nowego budynku mieszkalnego przy ulicy Jarosława Iwaszkiewicza i pozwoli na przyłączenie go do miejskiego systemu ciepłowniczego.


Ciepło systemowe to jedna z najkorzystniejszych alternatyw ogrzewania. Rozbudowana sieć ciepłownicza jest kluczem do redukcji emisji i walki ze smogiem. To trend, który jest coraz bardziej popularny, ze względu na wiele zalet: jest ekologiczny – priorytetem jest redukcja emisji i walka ze smogiem , korzystanie z odnawialnych źródeł energii, ekonomiczny, bezpieczny, łatwo dostępny.


Skierniewicka Energetyka Cieplna pracuje nad pozyskaniem nowych odbiorców i sukcesywnie rozbudowuje sieć ciepłowniczą, aby ułatwić do niej dostęp wszystkim zainteresowanym. Już teraz korzysta z niej około 18 tysięcy mieszkańców naszego miasta.

Ciepło systemowe ma przed sobą dużą przyszłość i jest to tendencja rozwojowa.
Podejmując decyzję o sposobie ogrzewania budynku, warto wziąć pod uwagę możliwość skorzystania z oferty jaką ma do zaproponowania Skierniewicka Energetyka Cieplna.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE