Filmowy wieczór z Ewą Szykulską

0

Nie macie planów na piątkowy wieczór? Przed nami drugie spotkanie z kinem oldschool na Bulwarze Przyjaźni z Chatelaillon-Plage (za Kościołem św. Jakuba przy ul. Podrzecznej). Tym razem na wielkim ekranie wyświetlona zostanie komedia Andrzeja Kondratiuka – „Hydrozagadka”, a gościem specjalnym będzie aktorka Ewa Szykulska. Zaczynamy o godz. 20:30.

Za nami plenerowy seans Rejsu, lecz woda nadal pozostaje naszym motywem przewodnim. A że trwają wakacje i sezon na filmy z superbohaterami w roli głównej to…Czy wiesz, że i w Polsce mamy swojego superbohatera? Nazywa się As i to właśnie on wyrusza na trop dwóch przestępców, którzy wpadli na genialny plan przeniesienia wody ze stolicy do kraju maharadży. Czy śledztwo Asa zakończy się sukcesem? Czy przeszkodzi złoczyńcom w realizacji ich niecnego planu? Hydrozagadka czeka na rozwiązanie! Na naszym plenerowym ekranie ujrzymy takie gwiazdy kina jak: Józef Nowak (nasz niezawodny As), Zdzisław Maklakiewicz, Roman Kłosowski czy…Ewa Szykulska…. która pojawi się w Skierniewicach.

Tuż przed seansem czeka nas inspirująca rozmowa z charyzmatyczną i utalentowaną aktorką, posiadaczką jednego z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce.

- Reklama -

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments