FLIRT 3 na skierniewickim dworcu. Łódzka Kolej Aglomeracyjna dowiezie gości na ŚKOiW

0
152

FLIRT w Skierniewicach! Podczas Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw prezentowany będzie nowoczesny pociąg Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Stanie się to doskonałą okazją, by poznać sprzęt wykorzystywany przez tego przewoźnika. Od grudnia bowiem pociągi ŁKA rozpoczną stałe kursy do Skierniewic.

Tegoroczne Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw stanie się okazją do pierwszego, promocyjnego przejazdu pociągów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Połączenie skomunikuje Łódź ze Skierniewicami. Pociąg ze stolicy województwa ruszy już o godzinie 10:24. Co istotne, podróżni, którzy przyjadą na skierniewickie święto będą mogli bezpłatnie powrócić do swojego miejsca zamieszkania. Jedynym wymogiem jaki trzeba spełnić jest wizyta na specjalnym stoisku Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, które będzie zlokalizowane w okolicach kinoteatru Polonez.

19 września pasażerowie będą mieć także okazję do zapoznania się z jednostką FLIRT3. Nowoczesny pociąg będzie otwarty dla zainteresowanych na skierniewickim dworcu. Pokaz pociągu odbędzie się w godzinach 11:30 – 14:00 oraz 14:50 – 15:40. Gorąco zapraszamy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o