Gala Boksu Zawodowego jesienią w Skierniewicach

0
4890
fot. UM Skierniewice

7 października 2017 roku w Skierniewicach zorganizowana zostanie gala boksu zawodowego. 

Jesienią tego roku na nowej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Pomologicznej 8 w Skierniewicach odbędzie się gala boksu zawodowego. W czwartek (27.04) w sali konferencyjnej skierniewickiego ratusza wiceprezydent Jarosław Chęcielewski, prezes OSiR Ewa Milczarek oraz Mirosław Milewski z DEM’a Promotion Polska podpisali stosowny dokument, który umożliwia organizację tej bokserskiej imprezy w naszym mieście.

W pierwszy weekend października zobaczymy walki amatorskie, zawodowe i olimpijskie. Rozmowy z potencjalnymi bokserami trwają. Jak zapewnia Mirosław Milewski z DEM’a Promotion Polska, na pewno do naszego miasta przyjedzie, najlepszy obecnie pięściarz wagi półciężkiej, Norbert Noras Dąbrowski (20-6-1, 8 KO), który zawalczy w walce wieczoru. – 7 października poza walkami zawodowymi, będą również walki olimpijskie oraz sporo niespodzianek, o których poinformujemy niebawem – powiedział podczas spotkania Mirosław Milewski.

Pomysł gali boksu w naszym mieście zrodził się już w sierpniu ubiegłego roku podczas wizyty wybitnego polskiego pięściarza, srebrnego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Moskwie i Mistrzostw Świata w Monachium oraz dwukrotnego medalisty Mistrzostw Europy z Kolonii i Warny – Pawła Skrzecza. Wówczas rozpoczęto rozmowy oraz wybór obiektu na którym rozstawiony zostanie ring. Jesienią ur. mistrz ponownie odwiedził Skierniewice, przeprowadzając trening dla dzieci z miejskich szkół.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o