fbpx

Strona główna Polecamy Gdzie będą karuzele podczas tegorocznego święta kwiatów?

Gdzie będą karuzele podczas tegorocznego święta kwiatów?

Dla jednych kwiaty, owoce, warzywa, czyli to co w tytule święta, dla innych koncerty gwiazd, a dla jeszcze innych ogrodnicze wystawy. Skierniewickie święto kwiatów ma program tak różnorodny, że stwierdzenie, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, w tym wypadku na pewno nie jest na wyrost. Jest jeszcze coś na co czekają wielbiciele największej imprezy w regionie – wesołe miasteczko.

Miłośnicy karuzel od dawna zachodzą w głowę, gdzie w tym roku staną przyprawiające o zawrót głowy atrakcje. Tam gdzie rozstawiano je do tej pory już nie ma miejsca. Sąsiadujący z sądem parking został okrojony do jednej trzeciej, a miejsce obok Centrum Kultury i Sztuki w całości zajęło budowane osiedle mieszkaniowe.

Wszystko na to wskazuje, że w tym roku karuzele zostaną bardziej rozrzucone po różnych miejscach centrum miasta. Staną na miejskiej, niewielkiej części parkingu w pobliżu sądu, zajmą też nieutwardzony parking przy ulicy Jagiellońskiej i drugi parking, również przy tej samej ulicy, naprzeciwko byłego Urzędu Wojewódzkiego. Jak nas poinformował wydział prasowy urzędu miasta znajdzie się dla nich miejsce również w Pasażu Nurzyńskiego w sąsiedztwie CKiS – karuzele dla małych dzieci staną jak zwykle pomiędzy kinem a dawnym budynkiem Telekomunikacji.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE