Głosowanie tuż tuż!

Artykuł sponsorowany

1
3023

27 sierpnia startuje głosowanie na projekty zgłoszone do kolejnej edycji skierniewickiego budżetu obywatelskiego. Na oddanie swojego głosu będziemy mieć aż 10 dni! W tym roku wybierzemy spośród 26 projektów.

Karty do głosowania są już gotowe i czekają na rozpoczęcie wyborów. Wzory zamieszczam w załączeniu. Można sprawdzić na nich jaki numer ma projekt na który na przełomie sierpnia i września chcemy oddać głoś.

Tak jak zawsze skierniewiczanie będą mogli głosować w sposób tradycyjny w specjalnie zaaranżowanym punkcie w ratuszu. Jednak już od kilku lat najbardziej popularnym sposobem głosowania są odwiedziny strony internetowej budzet.um.skierniewice.pl. Każdy z mieszkańców będzie mógł oddać głos na nie więcej niż dwa projekty z każdej z dwóch grup. Do wyboru będziemy mieć 15 pomysłów ogólnomiejskich i 11 lokalnych.

Przypomnijmy prawo udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec Miasta Skierniewice, ale żeby wziąć w nim udział prosimy o podanie adresu zamieszkania i numeru PESEL. W głosowaniu mogą brać udział również osoby niepełnoletnie muszą jednak wylegitymować się zgodą przedstawiciela ustawowego, (wzór znajdziecie tutaj) Każdy może zagłosować tylko jeden raz.

Zapraszamy do głosowania. Więcej informacji dotyczących Budżetu Obywatelskiego znajdziecie w zakładce na stronie skierniewice.eu.

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
1 Autorzy komentarzy
Gość Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gość
Gość
Gość

po pobraniu plik nie jest możliwy do otworzenia