Strona głównaWiadomościGrupa włamywaczy ze Skierniewic w rękach policji

Grupa włamywaczy ze Skierniewic w rękach policji

- REKRAMA -

Kryminalni ze skierniewickiej komendy 25 lutego 2021 roku zatrzymali grupę mężczyzn którzy wspólnie włamywali się do samochodów. Prokuratura zastosowała wobec nich dozory policyjne. Za popełnione czyny grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji w Skierniewicach w połowie lutego 2021 roku otrzymała zgłoszenie o włamaniu do budynku mieszkalnego na terenie Skierniewic z którego zostały skradzione akcesoria motocyklowe o wartości 3000 złotych. Kryminalni wytypowali na sprawcę 27-letniego skierniewiczanina.

Mężczyzna został zatrzymany, a w trakcie przeszukania w miejscu jego pobytu, odnaleziono skradzione przedmioty.  W wyniku dalszych ustaleń okazało się, że skierniewiczanin wspólnie z dwoma innymi sprawcami włamał się lub próbował się włamać do trzech samochodów osobowych na terenie Skierniewic. Współsprawcy – mieszkańcy Skierniewic w wieku 17 i 26 lat, również zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty związane z włamaniami do samochodów. Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach zastosowała wobec wszystkich podejrzanych dozory policyjne. 

Za popełnione czyny grozi im do 10 lat więzienia.

1 KOMENTARZ

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jędrzej

Dozory policyjne? To jakas kpina. Do skrzyni metr na dwa a nie dozory dla patoli.

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE